Toše_fan_club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Toše_fan_club

forum o najboljem pjevaču svih vremena... Toši Proeskom
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 toše i andrijana

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 85
Join date : 18.02.2008
Age : 32
Lokacija : split

toše i andrijana Empty
PostajNaslov: toše i andrijana   toše i andrijana Emptypon vel 18, 2008 4:00 pm

iskreno recite mi šta mislite o toj vezi i da li se slažete s njenim tvrdnjama??? confused
[Vrh] Go down
https://toseproeski.forumcroatian.com
tweety

tweety


Broj postova : 11
Join date : 18.02.2008

toše i andrijana Empty
PostajNaslov: Re: toše i andrijana   toše i andrijana Emptypon vel 18, 2008 4:57 pm

Ne..jednostavno ju nekak...ma ne znam ni sama....mislim...ugl...nije mi u redu..i da jesu bili zajedno..što je ona sve to dala u medije...njihovu ljubav, privatnost...sveeee Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 85
Join date : 18.02.2008
Age : 32
Lokacija : split

toše i andrijana Empty
PostajNaslov: Re: toše i andrijana   toše i andrijana Emptypon vel 18, 2008 5:49 pm

tweety je napisao/la:
Ne..jednostavno ju nekak...ma ne znam ni sama....mislim...ugl...nije mi u redu..i da jesu bili zajedno..što je ona sve to dala u medije...njihovu ljubav, privatnost...sveeee Rolling Eyes
slažen se.... a sad još i salon otvara i pozira cila nasmijana a on se jadan nije pošteno ni oladija... pa kakva je to cura???
[Vrh] Go down
https://toseproeski.forumcroatian.com
tweety

tweety


Broj postova : 11
Join date : 18.02.2008

toše i andrijana Empty
PostajNaslov: Re: toše i andrijana   toše i andrijana Emptypon vel 18, 2008 10:08 pm

Admin je napisao/la:
tweety je napisao/la:
Ne..jednostavno ju nekak...ma ne znam ni sama....mislim...ugl...nije mi u redu..i da jesu bili zajedno..što je ona sve to dala u medije...njihovu ljubav, privatnost...sveeee Rolling Eyes
slažen se.... a sad još i salon otvara i pozira cila nasmijana a on se jadan nije pošteno ni oladija... pa kakva je to cura???

To se i ja pitam...Ne znam..nikad je nisam voljela Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 85
Join date : 18.02.2008
Age : 32
Lokacija : split

toše i andrijana Empty
PostajNaslov: Re: toše i andrijana   toše i andrijana Emptyuto vel 19, 2008 4:09 pm

iskreno rečeno ja da je vidin sad ja bi je fino pitala neke stvari jer mi nije uopće jasna, a i to njeno samo ponašanje... mislin koja bi normalna cura otvorila kozmetički salon i pozirala nasmijana, a momak joj se još nije pošteno ni oladija u grobu Mad
[Vrh] Go down
https://toseproeski.forumcroatian.com
.::: MaRiJa :::.

.::: MaRiJa :::.


Broj postova : 168
Join date : 19.02.2008
Age : 29
Lokacija : Knin, CRO

toše i andrijana Empty
PostajNaslov: Re: toše i andrijana   toše i andrijana Emptysri vel 20, 2008 12:10 pm

Evo...kao par su mi se sviđeli jer sam vidjela kako je Toše voli....ali nije mi samo jasno kako nakon toliko malo vremena ona otvara salon...znam to je bila Tošina želja ali da nije malo prerano??? scratch
A inače što o njoj mislim.... scratch preko medija šta sam je uspila upoznat čini mi se ok osoba Smile
[Vrh] Go down
sesy

sesy


Broj postova : 14
Join date : 21.02.2008

toše i andrijana Empty
PostajNaslov: Re: toše i andrijana   toše i andrijana Emptyčet vel 21, 2008 11:54 pm

jao ja ni na mom fan clubu sam rekla neću da pišem o njoj pa je bolje da ni na tvom forumu ne pišem nije vrijedna spomena
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 85
Join date : 18.02.2008
Age : 32
Lokacija : split

toše i andrijana Empty
PostajNaslov: Re: toše i andrijana   toše i andrijana Emptypet vel 22, 2008 11:39 am

ma moja sesy triba to gadit... znan da nije vridna spomena, ali baš zato je triba gadit jer je toliko zla da mi je gušt pisat gadosti o njoj Laughing
[Vrh] Go down
https://toseproeski.forumcroatian.com
tweety

tweety


Broj postova : 11
Join date : 18.02.2008

toše i andrijana Empty
PostajNaslov: Re: toše i andrijana   toše i andrijana Emptyned vel 24, 2008 6:48 pm

Admin je napisao/la:
ma moja sesy triba to gadit... znan da nije vridna spomena, ali baš zato je triba gadit jer je toliko zla da mi je gušt pisat gadosti o njoj Laughing
Potpisujem cyclops
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 85
Join date : 18.02.2008
Age : 32
Lokacija : split

toše i andrijana Empty
PostajNaslov: Re: toše i andrijana   toše i andrijana Emptyned vel 24, 2008 6:48 pm

tweety je napisao/la:
Admin je napisao/la:
ma moja sesy triba to gadit... znan da nije vridna spomena, ali baš zato je triba gadit jer je toliko zla da mi je gušt pisat gadosti o njoj Laughing
Potpisujem cyclops
lol! lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
https://toseproeski.forumcroatian.com
Sponsored content





toše i andrijana Empty
PostajNaslov: Re: toše i andrijana   toše i andrijana Empty

[Vrh] Go down
 
toše i andrijana
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Toše_fan_club :: toše :: toše-
Forum(o)Bir: