Toše_fan_club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Toše_fan_club

forum o najboljem pjevaču svih vremena... Toši Proeskom
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho?

Go down 
+2
tweety
Admin
6 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 85
Join date : 18.02.2008
Age : 32
Lokacija : split

kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Empty
PostajNaslov: kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho?   kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Emptypon vel 18, 2008 9:45 pm

ja sam ga osobno počela slušat negdi 2005. godine i prva pjesma koja mi se zalipila za uho bila je "Čija si", a sve ostalo je povijest....
[Vrh] Go down
https://toseproeski.forumcroatian.com
tweety

tweety


Broj postova : 11
Join date : 18.02.2008

kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Empty
PostajNaslov: Re: kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho?   kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Emptypon vel 18, 2008 10:09 pm

Ovako..pjesma
ledena..znači 2002 godina Very Happy
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 85
Join date : 18.02.2008
Age : 32
Lokacija : split

kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Empty
PostajNaslov: Re: kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho?   kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Emptypon vel 18, 2008 10:15 pm

tweety je napisao/la:
Ovako..pjesma
ledena..znači 2002 godina Very Happy
joj.... ledena me satrala do kraja... a tek kad san je uživo čula na koncertu... majko mila...
[Vrh] Go down
https://toseproeski.forumcroatian.com
tweety

tweety


Broj postova : 11
Join date : 18.02.2008

kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Empty
PostajNaslov: Re: kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho?   kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Emptypon vel 18, 2008 10:16 pm

Admin je napisao/la:
tweety je napisao/la:
Ovako..pjesma
ledena..znači 2002 godina Very Happy
joj.... ledena me satrala do kraja... a tek kad san je uživo čula na koncertu... majko mila...
Blago ti se...a on je trebao doći na ljeto Sad Sad Sad Sad Sad Sad
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 85
Join date : 18.02.2008
Age : 32
Lokacija : split

kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Empty
PostajNaslov: Re: kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho?   kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Emptyuto vel 19, 2008 4:11 pm

triba je i kod nas sad doć... ja mislin ovu zimu baš... ali jbg... ništa od toga... ali bar se tješim šta san doživila taj jedan koncert i šta san jednom imala čast pričat s njim na mob... Laughing
[Vrh] Go down
https://toseproeski.forumcroatian.com
.::: MaRiJa :::.

.::: MaRiJa :::.


Broj postova : 168
Join date : 19.02.2008
Age : 29
Lokacija : Knin, CRO

kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Empty
PostajNaslov: Re: kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho?   kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Emptyuto vel 19, 2008 8:59 pm

Triba je i ovdje doć nakon onog kobnog odlaska u Zg....baš sam bila gledala na youtubeu o toši i gledam a on govori di treba ić...i kaže Knin...malo je falilo da ne počnem plakat....

A kad sam ga počela slušat....hmmmm....pjesma Čija si mi je jedna od najboljih njegovih pjesamam...a počela sam ga slušat '05. godine
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 85
Join date : 18.02.2008
Age : 32
Lokacija : split

kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Empty
PostajNaslov: Re: kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho?   kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Emptyuto vel 19, 2008 9:02 pm

.::: MaRiJa :::. je napisao/la:
Triba je i ovdje doć nakon onog kobnog odlaska u Zg....baš sam bila gledala na youtubeu o toši i gledam a on govori di treba ić...i kaže Knin...malo je falilo da ne počnem plakat....

A kad sam ga počela slušat....hmmmm....pjesma Čija si mi je jedna od najboljih njegovih pjesamam...a počela sam ga slušat '05. godine

onda smo isto godište po slušanju Tošinih pjesama... imamo isti staž lol!
[Vrh] Go down
https://toseproeski.forumcroatian.com
1986andrea




Broj postova : 2
Join date : 19.02.2008

kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Empty
PostajNaslov: Re: kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho?   kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Emptysri vel 20, 2008 3:55 pm

ja sam ga pocela slusat prije neke 3-4 godine...najprije sam čula pjesmu ''čija si'' u izvedbi nekog deca iz splita, a jako me zanimalo ko je izvodi u originalu...i tako dođoh do NJEGA....tada se uopće nije znalo u Hrv.za Tošu...
[Vrh] Go down
*Anna*

*Anna*


Broj postova : 8
Join date : 23.02.2008
Age : 30
Lokacija : Ivanjica(jugo-zapadna Srbija)

kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Empty
PostajNaslov: Re: kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho?   kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Emptypon vel 25, 2008 6:38 pm

Za pesmu nisam sigurna a bilo je to ja mislim pre 3-4 god, kada sam sa rodjakom obisla ceo grad ne bi li nasle CD TOseta jer kod njih u Kanadi nije imao da se kupi..........Oslusale zajedno ceo CD i eto ljubav se javila............. I love you
[Vrh] Go down
sesy

sesy


Broj postova : 14
Join date : 21.02.2008

kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Empty
PostajNaslov: Re: kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho?   kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Emptyuto vel 26, 2008 10:53 pm

JA SAM GA POČELA SLUŠATI PRIJE NEKIH 5GODINA NISAM NI SIGURNA ZNAM DA SAM SLAVILA ROĐENDAN PA NEKO CD DONIO I JA ODLJEPILA ZA NJIM
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 85
Join date : 18.02.2008
Age : 32
Lokacija : split

kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Empty
PostajNaslov: Re: kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho?   kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Emptysri vel 27, 2008 11:57 pm

sesy je napisao/la:
JA SAM GA POČELA SLUŠATI PRIJE NEKIH 5GODINA NISAM NI SIGURNA ZNAM DA SAM SLAVILA ROĐENDAN PA NEKO CD DONIO I JA ODLJEPILA ZA NJIM
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
https://toseproeski.forumcroatian.com
Sponsored content





kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Empty
PostajNaslov: Re: kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho?   kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho? Empty

[Vrh] Go down
 
kad ste počeli slušat Tošu i koja van je pjesma prva zapela za uho?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Toše_fan_club :: toše :: toše-
Forum(o)Bir: