Toše_fan_club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Toše_fan_club

forum o najboljem pjevaču svih vremena... Toši Proeskom
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Todor (Toše) Proeski 1981 - 2007

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 85
Join date : 18.02.2008
Age : 32
Lokacija : split

Todor (Toše) Proeski 1981 - 2007 Empty
PostajNaslov: Todor (Toše) Proeski 1981 - 2007   Todor (Toše) Proeski 1981 - 2007 Emptypon vel 18, 2008 3:12 pm

Todor (Toše) Proeski rođen je u Prilepu 25.1. 1981. godine. Svoje djetinjstvo provodi u gradiću Kruševu, a u muzičku školu odlazi u Bitolu. Nakon završene muzičke škole Toše nastavlja školovanje na muzičkoj akademiji u Skopju, a 1997. godine njegova karijera počinje se penjati vrtoglavo brzim tempom i pjesma "Usni na usni" postaje veliki hit.
Toše se na hrvatsku muzičku scenu probija pjesmom "Čija si", predivnom baladom kojom je prethodno pobijedio na "Beoviziji", a inače je objavljena na albumu "Dan za nas".
Od tada pa sve do njegove tragične smrti, Toše je bio jedna od najvećih muzičkih zvijezda u Makedoniji, Hrvatskoj, BiH, Srbiji... ukratko na cijelom Balkanu....
Jedna od njegovih zadnjih pobjeda bila je ona na HRF -u u 6. mjesec prošle godine kada je pjesmom "Veži me za sebe" porušio sve rekorde slušanosti...
Ali na žalost sve se prekinulo 16. 10. 2007. i zato ja ovaj forum posvećujem Toši... osobi koja mi uvijek izmami osmjeh na lice kad sam tužna i kako bi Toše rekao na kraju "VE SAKAM SITE". vaš Admin I love you
[Vrh] Go down
https://toseproeski.forumcroatian.com
tweety

tweety


Broj postova : 11
Join date : 18.02.2008

Todor (Toše) Proeski 1981 - 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Todor (Toše) Proeski 1981 - 2007   Todor (Toše) Proeski 1981 - 2007 Emptypon vel 18, 2008 5:00 pm

I mi tebe sakamo zato što si napravila divan forum cheers
[Vrh] Go down
 
Todor (Toše) Proeski 1981 - 2007
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Toše_fan_club :: toše :: toše_fan_forum-
Forum(o)Bir: